testowy 2

Description of your first forum.
admin
Site Admin
Posty: 10
prześcieradła
Rejestracja: śr lis 06, 2019 4:23 pm

testowy 2

Post autor: admin » śr lis 06, 2019 6:35 pm

Szycie poszewki na poduszkę - krok po kroku

Poduszki to jeden z tych elementów dekoracji naszego mieszkania, który w najprostszy sposób mogą odmienić nam nieco jego wygląd bez robienia drogiego remontu. Szare ściany, kanapa w połączeniu z kolorową poduszką doda naszemu mieszkaniu radości i koloru. Nie ma się dlatego co dziwić, że cieszą się one coraz większą popularnością.

Dziś pokażę, w jaki sposób, nawet najbardziej początkująca osoba może uszyć nową poszewkę. Wystarczy kawałek materiału, podstawowe artykuły krawieckie i dobre chęci. Zaczynajmy!

1. Do uszycia poszewki na poduszkę o wymiarze 35cm/35cm będę potrzebować tkaniny 95cm/37cm. Wzór wybierz według upodobania. Jeśli chcesz ożywić swoje mieszkanie wybierz jasne, żywe kolory takie jak: pomarańczowy, żółty, zielony, jasny czerwony. Kolory takie jak szary, beżowy, brązowy wybierz, jeśli masz kolorowe ściany.

Szyta poszewka będzie na zakładkę. Co to oznacza? Że w każdej chwili, bez żadnego problemu będziemy mogli ją zdjąć i uprać, lub założyć nową. W końcu po przeczytaniu tego wpisu, każdy z nas będzie w stanie uszyć poszewkę, więc będziemy mogli zmieniać je kiedy tylko zechcemy.

2. Niezbędne akcesoria, jakich potrzebujemy do uszycia poszewki to przede wszystkim: materiał, nożyczki, centymetr, mata do cięcia, mydełko krawieckie lub znikopis, szpilki, nici.

ODPOWIEDZ